close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  
środa, 16 października 2019
imieniny:
Florentyny, Ambrożego, Gawła
Jesteś tutaj:  Kontakty Urzędu »
Aktualności

Urząd

Turystyka

O Sztumie

Rada Miejska

Inwestycje

Organizacje pozarządowe

Kącik przedsiębiorcy

 
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
Wrota Pomorza
Ogłoszenia
Katalog firm i instytucji
Sztumskie Centrum Kultury
LKS Zantyr
Niezależny Serwis WWW Miasta Sztum
Kontakty Urzędu
  

KONTAKTY


  Ryszard Wirtwein - Zastępca Burmistrza
(55) 640 63 02 ryszard.wirtwein@sztum.pl  pokój nr 18
  Daria Mietlewska-Dura - Sekretarz Miasta i Gminy Sztum
(55) 640 63 20 daria.mietlewska@sztum.pl  pokój nr 80
  Danuta Wiatrowska - Skarbnik Miasta i Gminy Sztum
(55) 640 63 17 danuta.wiatrowska@sztum.pl  pokój nr 30


REFERAT FINANSOWO-BUDŻETOWY

  Teresa Zgubińska - p.o. Zastępcy Kierownika Referatu Finansowo-Budżetowego
(55) 640 63 92 teresa.zgubinska@sztum.pl  pokój nr 30
   - stanowisko ds. księgowości budżetowej
  Barbara Kara - stanowisko ds. księgowości budżetowej
(55) 640 63 38    pokój nr 29
  Barbara Albrecht-Politowska - stanowisko ds. księgowości budżetowej
(55) 640 63 06    pokój nr 28
  Agnieszka Szymańska - stanowisko ds. księgowości budżetowej
(55) 640 63 11 agnieszka.szymanska@sztum.pl  pokój nr 24
  Monika Rosińska - stanowisko ds. księgowości budżetowej
(55) 640 63 11 monika.rosinska@sztum.pl  pokój nr 24
  Justyna Pawełkiewicz - stanowisko ds. księgowości budżetowej
(55) 640 63 11 justyna.pawelkiewicz@sztum.pl  pokój nr 24
  Wanda Grabowska - stanowisko ds. księgowości budżetowej
(55) 640 63 92    pokój nr 30

  Ewa Zdziennicka - stanowisko ds. księgowości budżetowej
(55) 640 63 06    pokój nr 28


REFERAT GOSPODARKI KOMUNALNEJ I BEZPIECZEŃSTWA

  Marcin Lipiński - Kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej i Bezpieczeństwa
(55) 640 63 15  marcin.lipinski@sztum.pl  pokój nr 53

  Dariusz Kumuda - p. o. Zastępcy Kierownika Referatu Gospodarki Komunalnej i Bezpieczeństwa
(55) 640 63 19 dariusz.kumuda@sztum.pl pokój nr 56

 

 - stanowisko ds. komunalnych
   

 

Zdzisław Barański - stanowisko ds. komunalnych
(55) 640 63 19  zdzislaw.baranski@sztum.pl  pokój nr 56
  Halina Cymerys - stanowisko ds. komunalnych
(55) 640 63 14 halina.cymerys@sztum.pl  pokój nr 54
  Miłosz Gutjar - stanowisko ds. ochrony środowiska
(55) 640 63 49  milosz.gutjar@sztum.pl  pokój nr 55
  Grażyna Żołędowska - stanowisko ds. działalności gospodarczej i spraw sołeckich
(55) 640 63 16 grazyna.zoledowska@sztum.pl

 pokój nr 39

 

Roman Markowicz - Komendant Miejsko-Gminny Ochrony Przeciwpożarowej , szef gminnego zespołu reagowania kryzysowego

(55) 640 63 84    pokój nr 63

 

Michał Mroczkowski - stanowisko ds. energetycznych

(55) 640 63 84

michal.mroczkowski@sztum.pl

 


REFERAT INWESTYCJI I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

  Lidia Ruszała - p. o. Kierownika Referatu Inwestycji i Zamówień Publicznych
(55) 640 63 90 lidia.ruszala@sztum.pl  pokój nr 64
   - stanowisko ds. zamówień publicznych 
  Malwina Wiśniewska - stanowisko ds. zamówień publicznych
(55) 640 63 63 malwina.wisniewska@sztum.pl  pokój nr 73
  Elżbieta Oblotzka  - stanowisko ds. inwestycji gminnych
(55) 640 63 99 elzbieta.oblotzka@sztum.pl  pokój nr 65
  Natalia Smoter - stanowisko ds. inwestycji gminnych
(55) 640 63 90 natalia.smoter@sztum.pl  pokój nr 64

Agnieszka Łuniewska-Jarzyna - stanowisko ds. inwestycji gminnych
(55) 640 63 99 agnieszka.jarzyna@sztum.pl  pokój nr 65


REFERAT ORGANIZACYJNY

  Małgorzata Draganek - Zastępca Kierownika Referatu Organizacyjnego
(55) 640 63 85 malgorzata.draganek@sztum.pl  pokój nr 80
  Regina Lukas - stanowisko ds.  informacji i obsługi ludności
(55) 640 63 03 sztum@sztum.pl BOI -parter
  Czesława Jaźwińska - stanowisko ds. obsługi Biura Rady
(55) 640 63 08 czeslawa.jazwinska@sztum.pl  pokój nr 34
  Joanna Siebiert - stanowisko ds. organizacyjnych i bhp
(55) 640 63 52 joanna.siebert@sztum.pl  pokój nr 80
  Marzena Piotrowska - stanowisko ds. obsługi sekretariatu 
(55) 640 63 02 marzena.piotrowska@sztum.pl  pokój nr 18

  Kamil Markowski - Informatyk, administrator ochrony danych osobowych 
(55) 640 63 22 kamil.markowski@sztum.pl  pokój nr 77
  Angelika Pyzik-Kapszewicz - stanowisko ds. organizacyjnych i obrony cywilnej
(55) 640 63 21 angelika.pyzik@sztum.pl

 pokój nr 80

  Małgorzata Grzyb - stanowisko ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych, pełnomocnik ochrony informacji niejawnych
(55) 640 63 73

 pokój nr 38

  Marzena Araszewicz - audytor
(55) 640 63 07 marzena.araszewicz@sztum.pl  pokój nr 51
  Mateusz Krzysztofik - Informatyk, administrator ochrony danych osobowych 
(55) 640 63 22 mateusz.krzysztofik@sztum.pl  pokój nr 77


REFERAT ROZWOJU LOKALNEGO

  Ewa Ruczyńska - Kierownik Referatu Rozwoju Lokalnego, pełnomocnik ds. projektów
(55) 640 63 93 ewa.ruczynska@sztum.pl  pokój nr 71

 

Daria Wojtaś - stanowisko ds. projektów i aktywizacji społecznej
(55) 640 63 40 daria.wojtas@sztum.pl

 pokój nr 67

 

  Małgorzata Schufreida - stanowisko ds. projektów, turystyki i promocji gminy
(55) 640 63 40 malgorzata.schufreida@sztum.pl  pokój nr 67
  Lucyna Szymańska - stanowisko ds. projektów współfinansowanych ze środków pozabudżetowych
(55) 640 63 87 lucyna.szymanska@sztum.pl  pokój nr 67
  Anna Kaszyńska - stanowisko ds. projektów
(55) 640 63 40 anna.kaszynska@sztum.pl  pokój nr 67

  Janusz Ryszkowski - stanowisko ds. informacyjno-prasowych
(55) 640 63 83 janusz.ryszkowski@sztum.pl

 pokój nr 68

  Wojciech Demko - stanowisko ds. komunikacji społecznej i środków pomocowych
(55) 640 63 83 janusz.ryszkowski@sztum.pl

 pokój nr 68


REFERAT PODATKOWY

  Iwona Sanewska - Kierownik Referatu Podatkowego
(55) 640 63 37 iwona.sanewska@sztum.pl  pokój nr 21
  Aleksandra Połuszańczyk-Pajdzik - stanowisko ds. księgowości podatkowej
(55) 640 63 36    pokój nr 25
  Małgorzata Surdyka - stanowisko ds. księgowości podatkowej
(55) 640 22 26 malgorzata.surdyka@sztum.pl  pokój nr 26
  Sylwia Lipińska - stanowisko ds. wymiaru podatku od nieruchomości, rolnego, leśnego - dla podatników z terenu miasta Sztum
(55) 640 63 35 sylwia.kubacka@sztum.pl

 pokój nr 22


 

  Teresa Truskawa - stanowisko ds. księgowości i windykacji podatków i opłat 
(55) 640 63 96 teresa.truskawa@sztum.pl  pokój nr 26

  Edyta Łukaszewicz - stanowisko ds. księgowości podatkowej
(55) 640 63 86 edyta.lukaszewicz@sztum.pl  pokój nr 25


REFERAT PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO I MAJĄTKU

  Iwona Wyżykowska -  Kierownik Referatu Planowania Przestrzennego i Majątku
(55) 640 63 79 iwona.wyzykowska@sztum.pl  pokój nr 41
  Topolewska-Reksa - Z-ca kierownika Referatu Planowania Przestrzennego i Majątku
(55) 640 63 80 agnieszka.reksa@sztum.pl  pokój nr 52
  Halina Tymoszuk - stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami
(55) 640 63 62 halina.tymoszuk@sztum.pl  pokój nr 43
  Beata Tritt - stanowisko ds. podziałów geodezyjnych, scaleń i wywłaszczeń
(55) 640 63 24 beata.tritt@sztum.pl  pokój nr 41
  Dajana Czarnecka - stanowisko ds. planowania przestrzennego
(55) 640 63 80 dajana.czarnecka@sztum.pl  pokój nr 41
  Justyna Jaśtak - stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami
(55) 640 63 72 justyna.jastak@sztum.pl  pokój nr 42

  Krzysztofa Parafiniuk- stanowisko ds. lokalowych
(55) 640 63 72 krzysztofa.parafiniuk@sztum.pl  pokój nr 42

  Joanna Stopa - stanowisko ds. planowania przestrzennego
(55) 640 63 24 joanna.stopa@sztum.pl  pokój nr 41


STRAŻ MIEJSKA

  Wojciech Bednarski
(55) 640 63 41 straz.miejska@sztum.pl  pokój nr
  Jacek Szymański
(55) 640 63 41 straz.miejska@sztum.pl  pokój nr


URZĄD STANU CYWILNEGO

  Sabina Jabłońska-Janus - Kierownik USC
(55) 640 63 82 sabina.jablonska@sztum.pl  pokój nr 17
  Marzanna Moneta - z-ca Kierownika USC 
(55) 640 63 26 marzanna.moneta@sztum.pl  pokój nr 17
  Marta Modrzewska - stanowisko ds. administracyjnych i archiwum
(55) 640 63 25 marta.modrzewska@sztum.pl   pokój nr 38



 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
 
Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje, wypełnij pole poniżej.
- Biuletyn
 
















Biuletyn samorządowy



Kalendarz imprez



Zamki gotyckie aplikacja





  
   
 
Strona główna | © design & hosting Trol Intermedia
 
 
on line: 2 odwiedzin: 2667604
© 2009 - 2019 Sztum. All right reserved